pc-ico

O produktu
FlexiCall

sipka
sipka-ico

Využití FlexiCall
V PRAXI

sipka
ok-ico

Výhody
FlexiCall

sipka

FlexiCall je specializovaný software zaměřený na podporu call center. Callcentru zajišťuje proces obvolávání marketingových kampaní. Dále poskytuje různé druhy statistik a další potřebné funkce.

tlacitko

Systém je určen pro aktivní telemarketing. Využijí ho outboundová callcentra nebo i větší obchodní firmy, které provádějí aktivní obvolávání klientů. Systém je z hlediska nasazení a ceny velmi flexibilní a lze ho nasadit jak pro malá tak velká callcentra.

tlacitko

Hlavní výhodou systému FlexiCall je možnost využití stávajícího PC vybavení. Systém disponuje vlastním spojovacím algoritmem a není potřeba nakupovat drahou ústřednu. Ke komunikaci lze využít pouze GSM brány. Díky tomu je cena celého řešení velmi přijatelná.

tlacitko
Chcete vypracovat nabídku?

Kompletní řešení pro callcetrum - VoIP řešení outboundového callcentra

FlexiCall - intuitivní systém pro callcentrum

Callcentrum vyžaduje jednoduchý a intuitivní systém pro své operátory. Tuto podmínku intuitivnosti systém FlexiCall splňuje. Operátoři callcentra i vedoucí pracovníci callcentra mají vše přehledně zaobrazeno:

  • kampaně
  • jednotlivé hovory
  • blacklist
  • předvytáčené hovory

Pokud hledáte jednoduché řešení pro své callcentrum, zvolte FlexiCall, produkt ověřený v praxi. MPresent.

Outbound

Outboundové callcentrum se zabývá aktivním telemarketingem. To znamená, že operátoři outboundového callcentra aktivně obtelefonovávají klienty, které mají zadané v systému a přidělené v kampani.

Outbound telemarketing je jedním ze silných marketingových nástrojů, který se využívá jak k aktivnímu prodeji výrobků, tak k získávání a předávání marketingových informací.

Hlavní výhody řešení pro callcentra

Hlavní předností řešení pro outboundová callcentra - systému FlexiCall - je možnost využití stávajícího počítačového vybavení firmy. Ke komunikaci systému lze využít běžně dostupných GSM bran.

Další výhodou systému FlexiCall je jeho napojitelnost na další moduly řady Flexi - například na analytické modulynebo na výukové moduly) a další.

MPresent dodává veškeré tyto služby jako základní součástí svého portfolia.

Uživatelé systému FlexiCall

Uživateli systému FlexiCall (který je určen pro aktivní callcentra) jsou:

  • operátoři
  • správci kampaní
  • vedoucí směny
  • administrátoři

Jednotlivé role mohou provádějí pouze své dovolené činnosti. Operátoři mají možnost pouze aktivně telefonovat, Správci kampaní mají na starosti jednotlivé kampaně a jejich editaci, Vedoucí pracovníci mají pod dohledem operátory a jejich činnost a administrátoři spravují celou aplikaci.

Kontaktujte nás, připravíme Vám konkrétní nabídku realizace.

Softwarová firma MPresent klade na vývoj software obecně i vývoj software na zakázku, na webdesign a grafické zpracování velmi silný důraz. Každému klientovi dodáváme informační systém či webový portál v nejvyšší kvalitě. Pokud hledáte profesionální přístup řešení pro informační systémy, individuální webdesign a grafické zpracování, nechte si připravit nezávaznou nabídku. Kontakty naleznete na této stránce nebo konkrétní poptávku lze zadat zde..